Чарівні аромати «Садів Медічі» та “Лаванди”

Платье сады медичи
фотограф: Ярослав Мончак

Ім’я, яке стало символом вишуканості і розкошів, краси і сили, відчайдушності і надто небезпечних інтриг, що не дають спокою всій Європі і після кількох століть… З другого боку — вся своєрідність нашої української fashion-індустрії. Як поєднати це у звичайних тимчасових тату? Дивне питання… Місія здається неможливою. Але не тоді, коли за це береться команда Arley Sign.

Що нам для цього потрібно? Справжній митець, надихаюча історія — і ще один «секретний інгредієнт», який назвемо «прагненням робити найкраще`». Без сумніву справжнім митцем стала наша відома львівська художниця-імпресіоністка Олена Онуфрів, її натхненням – історія родини Медічі. Ну а «секретний інгредієнт» додавали наші фахівці. В результаті в українському арт-просторі сталася нова подія: колаборація між брендами Arley Sign та Couture de Fleur.

Couture de Fleur — уже відома марка унікального жіночого одягу. Він стає таким завдяки саме арт-директору бренду Інні Катющенко та Олени Онуфрів. Мотиви з картин Олени переносяться на преміальні італійські тканини — і на українських подіумах з’являються елегантні сукні або блузи з квітковими або абстрактними принтами, які легко впізнати.

Мабуть, кожен митець мріє відвідати Італію. І коли Олена побачила Флоренцію, її вразили квітучі сади навколо вілл та палаццо, що належали колись родині Медічі. Вони стали темою її картин, а згодом — і нової колекції одягу. Але цього разу art перетворився на fashion не тільки на тканинах.

Незвично, але дуже органічно тема принту з одягу може переходити… просто на шкіру. Квіти з «Садів Медічі» розпускаються на сукні — а далі обвивають плечі та руки. І знов повертаються на сукню… Ця «квіткова магія» стає реальністю завдяки саме нашим тату. За мотивами картин Олени їх виготовили у нас в Arley Sign. Ідея так сподобалась, що згодом ми зробили з Оленою ще одну «ароматну» колекцію — «Лаванда».

Доречі, романтична та загадкова синьо-зелена гама кольорів є дуже характерною для творчості Олени Онуфрів. Але в цих колекціях тату-перебивок багато складних та вишуканих рожевих та бузкових відтінків. Це наближає малюнок до натурального кольору шкіри і дозволяє йому виглядати більш природно.

Усі ми прагнемо володіти справжніми витворами митця.  Тепер для цього не обов’язково купувати гардероб від модельєра зі світовим ім’ям. Навіть тимчасове тату може стати таким маленьким шедевром, який безперечно підтверджує ваш смак. Ми вже у цьому переконалися.

І тепер ми з гордістю можемо анонсувати, що придбати всю цю красу уже можна в бутіках Couture de Fleur — а також, звичайно, на нашому сайті arleysign.com