back

Куди поїхати в найближчі три місяці, щоб зустріти тепло і насолодитися життям.

Девушка и путешевствия

О мій блог! Як я чекала цю весну. А всьому виною прагнення кинути все і податися світ за очі. Де вже тепло і не буде випадків, коли лягаєш спати, коли вже пахне довгоочікуваним теплом, а прокидаєшся в хурделицю.
Плани у мене грандіозні. Я б навіть оптимістично назвала їх «Встигнути все за одну весну». Але якщо не подужаю я, точно встигнеш ти. Так що, розповідаю свої мегаідеі, куди поїхати в найближчі три місяці, щоб зустріти тепло і насолодитися життям.
Перше, що слід зробити – зібрати свій тревел-сет татуювань від Арлі. В дорозі вони завжди знадобляться. Собі наклеїти або як сувенір новому знайомому подарувати. У будь-якому випадку – бери, не пошкодуєш.
Далі, вибираєш напрямок. Дуже раджу розглянути наступні варіанти.

1. Будапешт і все біля нього. Угорщина славиться своїми термальними купальнями. Вибір тут знайдеться в кожному селі. Від центральних купалень Сечені в самому Будапешті, до невеликих містечок в окрузі.

2. Амстердам. Ось вони – квіти твоєї мрії. Давненько вже не було такої строкатої краси навколо. Так що, швиденько збирай валізи в долину тюльпанів.

3. Неаполь, Італія. Казкова країна піци, моря і белла-белла. Щоб відчути себе справжньою красунею в оточенні мачо – точно сюди. Тут навіть від піци не повніють.

4. Брюссель в Бельгії. Швиденько глянути на пісяючого хлопчика поверх натовпу туристів, розчаруватися і піти нарешті їсть ці смачні вафлі, шоколад і мороженко. А що, я у відпустці, можу собі дозволити. До літа ще довго.

5. Таллінн, Естонія. Тут сонячно навіть тоді, коли ні. Може це просто атмосфера «не вдома» так впливає або солодкі випари «Ванна Таллінна», але в будь-якому випадку, тут завжди знайдеться, чим зайнятися.

Не знаю, як ти, а я свій чемодан вже зібрала. А ось тату сет так і не вибрала. Складно, чорт забирай. Що порадиш?