Літній тренд

Временные тату на море

5 аргументів за тимчасове тату саме влітку!

Красою тимчасового татуювання можна насолоджуватись у будь-який сезон. Але саме влітку воно особливо рекомендовано! Дізнайся, чому.

  1. Ти зможеш легко підбирати тату під будь-який колір та стиль одягу — а одяг літом змінюється частіше, ніж будь-коли. Тут постійні тату можуть підвести. Їхні класичні чорно-сині малюнки, наприклад, не матимуть нічого спільного з ніжно-зеленою сукнею в романтичному стилі — і це просто зіпсує образ. Натомість, тимчасове тату можна змінювати хоч кожного ранку і підбирати під будь-який стиль і образ.
  2. Відкритий літній одяг просто потребує доповнення у вигляді прикрас на тілі. Оголені та засмаглі руки, плечі, голені — немов чистий аркуш, справжній арт-простір, який аж просить «домалювати» на ньому щось схоже на рукави, браслети… або пелюстки, що впали на плече.
  3. Ти не відчуваєш спеки – і при цьому носиш прикраси! Можливо, ти полюбляєш носити шарфи або хустинки, біжутерію, великі браслети або намиста. І без аксесуарів не уявляєш свого образу. Але влітку береш хустинку чи намисто в руки, приміряєш біля дзеркала, і… частіше відкладаєш, ніж одягаєш. Бо таке сонечко на вулиці, що й шовкова хустинка здається надто спекотною! А тимчасове тату – саме той аксесуар, який ніколи не буде спекотним!
  4. Тимчасове тату не травмує шкіру. Якщо саме влітку ти вирішуєш завести собі татуювання, не варто робити одразу постійне. По-перше, через те, що травмована шкіра довго не виглядатиме гарно. А по-друге, її не варто підставляти під сонячні промені: на ранках, які загоюються під сонцем, можуть з’явитися пігментні плями. Жодної з цих проблем не створить тільки тимчасове тату!
  5. І, нарешті, чи можна уявити собі прикрасу, яка краще відображає і літній настрій, і всі його примхи та зміни? Легкість, розмаїття кольорів, квіти, метелики і співучі птахи… Це я про літо чи про тимчасові тату?