back

Солодкі єдинорожки — створені з любов’ю

Кожен проєкт починається з простої ідеї, інколи ми навіть не уявляємо, до яких масштабів вона може привести. Так, бренд тимчасових тату Арлі Сайн від 2016 року став незвичайним бізнесом чи комерцією, а справжньою творчою синергією, об’єднаною любов’ю. 

Для того, щоб розвиватися та творити має бути поштовх та натхнення. Де їх шукати? Звичайно, у людях — творчих, талановитих, які горять своєю роботою. На щастя, в Україні багато саме таких ілюстраторів, художників, дизайнерів. Тому ми часто об’єднуємось, адже, зараз, як ніколи, розуміємо, що коли ми разом, ми перемагаємо. 

У нелегкий час для нашої країни ми продовжуємо працювати над створенням унікальних тимчасових татуювань та співпрацюємо із талановитими українцями. 

Так виникла колаборація з неймовірною ілюстраторкою Любою Потапенко, справжньою чарівницею у створенні дитячих малюнків зі своїм авторським стилем. Вона створює ілюстрації до дитячих українських книжок, завдяки чому від них важко відірватися. Тому ми щасливі, що нам вдалося попрацювати разом і з-під руки талановитої ілюстраторки народилися малюнки для дитячого тату Солодкі єдинорожки

Кожен з восьми персонажів — унікальний, не схожий на інші, адже промальовувався вручну. Усі деталі єдинорожків, кольори та відтінки, додаткові малюнки були ретельно продумані та промальовані авторкою. Казкові герої створювалися з любов’ю, бо готувалися до зустрічі з малечею. Діти все відчувають, розуміють, вони щирі та чесні у своїх емоціях. І ми щасливі, що з моменту виходу цих тимчасових тату у світ, діти разом з близькими із непідробним захватом радіють нашим Солодким єдинорожкам. 

 

Реакція дітей — найкраща похвала для нас. Ми завжди з посмішкою переглядаємо численні фото та відео відгуки, де малеча разом з дорослими наносять наші дитячі тату. Цей процес захоплює і ніколи не набридає. Діти пізнають світ, розвиваються і ростуть, граючись. Раді, що ми можемо бути частинкою цього.

Саме тому ми продовжуємо працювати, шукати нові рішення і звичайно створюємо колаборації з талановитими українськими ілюстраторами. Втілюємо в життя нові ідеї та проєкти, але про це трошки згодом, дочекайтесь.

Далі більше, ваші Арлі Сайн ❤️