back

Як побудувати бізнес на тимчасових татуюваннях

Корпоративное тату Startup Ukraine

Хто ж у дитинстві не полюбляв тату-перебивки? Та чи могли б ви подумати, що на цій любові до гарних малюнків на тілі можна в майбутньому зробити стартап? Оля Горностай-Демцю — яскравий приклад того, що, коли робиш те, що подобається, все вдається. Після бізнес-табору Made in Ukraine її проект нарешті почав втілюватися в життя, і зараз кількість клієнтів невпинно зростає. Ми запитали у неї більше про Alrey Sign та про плани на майбутнє.

Коли чуєш «тату-перебивки», згадується дитинство. Коли ви були дитиною, полюбляли татуювання? Мріяли про те, щоб у майбутньому зробити справжнє тату?

Звичайно, полюбляла, ще й як! Пам’ятаю свої «буденні» тату, які малювалися кульковою ручкою і тішили до наступного драяння в ванні. Часом бувало і справжнє свято: коли батьки привозили польські жуйки (здається, то був «Дональд Дак»), радості не було меж. Головне, щоб старші брати першими не вихопили омріяні «перебивачки»…

Як ви ставитеся до справжніх татуювань?

Скільки себе пам’ятаю, я хотіла тату! В різні періоди мого життя це могли б бути і дельфінчик, і колібрі з метеликом… Потім пам’ятаю вирізки з журналів — з ієрогліфами, що б там вони не означали. Але ніяк не наважувалась, боялася саме процесу набиття, з голками! Та, видно, так і не змогла вирішити, з яким тату дружно прожила б усе життя. Тому наразі не маю я постійного тату, тільки багато тимчасових. Справжні й зараз мені подобаються, але  на інших людях. Трапляються роботи дійсно шедевральні та круті. І я завжди захоплено переглядаю фото від талановитих майстрів тату з усього світу.

Анна Петрова вчить, що будь-який проект починається із мрії. З якої мрії почався ваш?

Аня багато чому навчає, це — факт. Але ще більше вона надихає! Ми теж дійшли того, що в житті можна — і треба! — робити речі, які тебе заряджають, приносять справжній кайф. Коли в тобі щось змінюється — і ти починаєш любити роботу, а не просто робити її.

Яку проблему аудиторії вирішує Arley Sign?

Я сказала б так: ми надаємо можливість і вибір. Можливість удосконалити той чи інший образ, можливість проявити себе, свій власний стиль і смак. І при цьому змінюватись так легко та яскраво!

Хто ваш клієнт?

Клієнтки Arley Sign — стильні, модні дівчата, які слідкують за fashion-індустрією і відчувають тренди. Є молоді, яскраві особистості; є успішні, стильні бізнес-леді, які люблять прикраси і знають, як їх носити. Немає вікових обмежень — лише відчуття стилю та смаку.

У вас дуже гарні малюнки на Arley Sign. Хто їх розробляє?

Співпрацюємо з талановитими художниками, ілюстраторами і тату-майстрами, які малюють для нас ескізи. Зазвичай замовляємо конкретну тематику, стиль, розміри, кольорову гамму і т. д. Ми зустрічаємо все більше й більше творчих людей, які мають класні ідеї, плануємо колаборації з ними. Ми завжди відкриті до нових, неординарних проектів і пропозицій.

З чого ви починали розкручувати бренд? (соцмережі, виставки, лідери думок тощо)

Ми зареєструвались в Іnstagram і зробили перший, ознайомчий пост лише на початку березня 2017 року. Не минуло ще й 3 місяці. Основне завдання, яке ми собі поставили перед запуском проекту — зробити продукт найвищої якості з крутим дизайном. І, на радість нам, ідею оцінили клієнти, їхня кількість динамічно зростає! Можемо пишатись колаборацією з відомою українською художницею Оленою Онуфрів — для бренду одягу Couture de Fleur. Зробили декілька класних корпоративних проектів. Завершуємо розробку дуже зручної інтернет-крамнички. Збираємо до своєї команди людей, з якими дійсно хочеться працювати, яким справді приємно чути слова захоплення від наших покупців, роздивлятись їхні фотовідгуки. Наразі все йде так, як ми планували.

Хто є вашим конкурентом? Чи може, наприклад, Arley Sign конкурувати з татуюваннями хною чи мехенді?

Я б не дуже хотіла «спойлерити» наперед, але для нас вони не конкуренти, а партнери і колеги у спільному мистецькому полі.

Чи бували вже у вас випадки, коли після тимчасового татуювання люди йшли і робили справжнє?

Так! До речі , чекаємо найближчим часом на фото тату, яке набите за ескізом нашої «тимчасової» лисички!

Як ви бачите надалі розвиток проекту?

Планів дуже багато, задумів та ідей — ще більше. Якщо коротко, то будемо розвивати В2В-сегмент — у вигляді корпоративних тату, збільшимо роздрібну пропозицію та розширимо географію представництва наших прикрас поза межами України.

Як бізнес-табір вплинув на ваш бізнес? Які знання виявилися найбільш цінними?

Перш за все, він впливає на особистісному рівні. Цей дух, атмосфера, настрій, який організаторам вдалося створити, напевно, і є найціннішим. Саме він, вже після повернення додому, генерує навколо креативний простір і підтримує тебе ще довгий час!

Були і теорія, і практичні навички, і знайомства з ідейними, «драйвовими» людьми, тісна командна робота, відсутність сну і робота мозку на максимальних обертах — це так дуже коротко про табір.

Що змінилося за цей час від бізнес-табору до сьогодні в проекті?

Чесно кажучи, без табору і проекту, скоріш за все, не було б. Страхів та невпевненості ми мали значно більше, ніж бажання «стартапити». Крім практичних знань та бізнес-інструментів, табір дарував безцінне — віру в самих себе! За це, та й за багато іншого, низький уклін і наша щира подяка команді Startup Ukraine й  Анні Петровій — у першу чергу.

Якщо вас надихнула ця історія і ви також хочете створити власну справу, приїздіть на бізнес-табір, де у неймовірній атмосфері стартапу ми розпочнете власну справу.

Джерело – startupukraine