back

Найчастіші запитання

Наші прикраси ідеально виглядають на шкірі протягом 5-7 днів, в залежності від місця нанесення. Звичайно, чим менше механічного тертя (від годинника, браслета, одягу) — тим довше вони тримаються. Проте ці прикраси не бояться води та мила! Тому душ, басейн і море стануть їм, як і вам, в радість.

Ми виготовляємо наші прикраси-тату використовуючи фарби на рослинній основі. Вони є абсолютно безпечними та гіпоалергенними, і відповідають міжнародним стандартам якості.

Дуже важливе питання! Відповідь ми покроково зобразили тут та у відео.

Так, звичайно! Будь-який елемент можна спочатку вирізати, а потім нанести окремо. Якщо ви придбали великий тату-сет із багатьох елементів, можете нанести одразу і всі — а можете й розтягувати задоволення.

Можете, звичайно! Мінімальний тираж 250 шт. Ми розповіли всі деталі ось тут.

По Україні доставка відбувається «Новою поштою», за кордон — «Укрпоштою», кур’єрською доставкою DHL, UPS.

Оплату ми пропонуємо максимально зручну для вас:

1) картою;

2) при отриманні.

Зрештою, подробиці тут.

Супер! Ми любимо такі пропозиції. Маємо досвід участі в різноманітних святах, колабораціях та ін. Чекаємо на ваш дзвінок за телефоном: +38 073 50 70 280 або пишіть нам сюди: hello@arleysign.com

Легко! Це — ще одне ключове питання, яке ми розкрили ось тут та у відео.

Можна! Вони чудово прикривають пігментні плями, синці, сліди від порізів, подряпин, невеличкі рубці… Але не намагайтеся прикрити ними великі рубці, свіжі ранки та опіки.

Весь асортимент можна побачити ось тут.

Так! Слідкуйте за нами у соц. мережах – ми часто інформуємо наших підписників про акції, знижки, нові колекції та колаборації. Також анонсуємо і промокоди, які ви можете використати при оформленні замовлення на сайті.