Веснянки — твоя ідеальна тату-прикраса!

Чому я люблю веснянки?
Веснянки — це кльовий настрій і сонячні зайчики на стелі. Це легка післяобідня дрімота та бажання мружити очі на сонці. Веснянки — це безтурботність, сміливість і бажання бути тут, зараз і собою. А ще веснянки — це Арлі Сайн.
Тому, що саме такі легкі й загадкові образи я люблю найбільше.

Зараз дам тобі кілька лайфхаків, які сама використовую і тебе заохочую.

Веснянки я обожнюю використовувати:
– на фотосесіях, бо вони завжди додають якоїсь чарівності, але в той же час сміливості
– на вечірках, бо йти у відрив найкраще з помітними образами
– на весіллях — лиш уяви, як круто буде виглядати цей образ на фото і у світлі суфітів під час першого танцю
– на фестивалях — сам час показати, що ти сама обираєш веснянки, а не їх нав’язує тобі сонце
– на корпоративах, бо це виділяє з-поміж інших
– під час відпустки. Незалежно, чи ти їдеш на море, чи на вихідні в сусіднє місто, чи просто безтурботно насолоджуватимешся життям, веснянки створять саме той правильний відпочинковий настрій
– замість тіней — так, так, якщо планується вечірка у басейна, то такий “макіяж” залишиться з тобою до кінця, не потече, не підведе і виглядатиме круто ол найт лонг
– та й просто у повсякденному житті, коли хочеться бути більш помітною та привертати захоплені погляди.

А взагалі, знаєш що? Взагалі веснянки — це як макіяж, тільки крутіше, бо помітніше і несподіваніше. А оскільки це як макіяж, то маю для тебе веснянок аж три види:
-золоті
-срібні
-натуральні

Щоб підібрати потрібну тональність під твою сьогоднішню потребу. Бо всі ми, дівчатка, знаємо, що прикрас (навіть в якості макіяжу) не буває забагато. А тому було б необачно зупинитись на одному виді цих крутих тимчасових тату-прикрас.

Одним словом, дарлінг, сподіваюсь, ти в курсі, як я люблю, коли ти відмічаєш мене на своїх бомба-ракета фото. І не лише з веснянками. Тому роби це більше, частіше, скаженіше. Все, як ми з тобою любимо. Чао, белла!