back

Татуювання для дівчаток і хлопчиків: 50+ фото цікавих ідей.

Ще з дитинства люди виявляють інтерес до тимчасових татуювань, які виступають красивим малюнком на тілі та допомагають виділятися серед сверстників. Мультяшні герої, ляльки, машинки, тварини та природа – лише маленька частина варіантів, що можна придбати. Вони всі цікаві і підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. Зазвичай, глядаючи фото дитячих татуювань, виникає стійке бажання купити їх і спробувати на практиці. Але чи це добра ідея купувати їх дітям?

Варіанти створення тимчасових татуювань

Коли дитина просить татуювання, зовсім необов’язково його різати і намагатися всіма можливими способами відговорити від ідеї ще на ранніх етапах дорослішання. Малюнки на тілі для дітей можуть бути тимчасовими і на 100% безпечними. Для цього існують два типи нанесення зображення на шкіру: за допомогою хни і так звані тимчасові татуювання. Що вони представляють і як ними користуватися? Давайте розбиратися.

Дитячі тимчасові татуювання

Такі татуювання для дітей відомі давно, оскільки з моменту появи часто використовувались у жувальних гумках та як подарунки при покупці інших ласощів, прикрас, сувенірів. Сучасні варіанти суттєво якісніше і мають великий асортимент, але все ще представляють собою полотно, на яке нанесено малюнок. Поверхня липка і захищена плівкою. Після нанесення такий варіант виглядає точно так само, як справжнє татуювання, але тимчасове і не потребує прорисовки голками.

Дитячі татуювання хною

Хна ще в давнину була способом нанесення на руку або тіло різноманітних узорів і малюнків, а сьогодні будь-хто може використовувати її у повсякденності. Це не кольорові татуювання, а один відтінок: чорний, коричневий, червоний, білий. Для нанесення використовується спеціальна паста в тюбику з гострим кінцем. Майстер фактично рисує по шкірі, створюючи потрібний малюнок. Після необхідно дати пасті висохнути і обережно змити. По закінченню процедури на шкірі залишається татуювання, яке тримається від декількох днів до 2-3 тижнів.

Куди краще наносити татуювання?

Татуювання для хлопчиків і дівчаток є абсолютно універсальним продуктом. Наносити їх можна практично на будь-яку частину тіла, але частіше вибирають: руки, плечі, лопатки, груди, спину, щиколотки і обличчя. При виборі місця найкраще враховувати індивідуальні уподобання дитини, а також розмір картинки. Більш об’ємні варіанти потребують простору, тоді як невеликі можуть використовуватися на будь-якій частині тіла в єдиному екземплярі або в поєднанні з кількома малюнками.

 

Тимчасові тату принцес Діснею

Плюси тимчасових татуювань для дітей

При виборі дитячих татуювань ключовим моментом є безпека. Справа в тому, що такий зображення має фарбуючий пігмент. Якщо він низької якості, може виникнути алергічна реакція. Щоб уникнути таких ситуацій, важливо вибирати якісний товар, який, крім того, має безліч переваг:

  • тривалий термін служби — якісні дитячі тату зображення можуть не змиватися до 3 тижнів;
  • максимально наближений до справжнього татуювання — такі варіанти мають насичену кольорову гаму і добру деталізацію;
  • не розтікаються при носінні — зображення не втрачає вигляду при контакті з одягом, водою і брудом.

На відміну від справжньої татушки, тимчасова підходить всім дітям без винятку. А наявність великого вибору малюнка — це те, що дозволить самовиражатися, незалежно від захоплень, компанії сверстників, модних тенденцій і індивідуальних уподобань.

 

 

Як зробити дитяче татуювання?

Переглядаючи фото тату для дітей, виникає питання, як їх правильно наносити. Насправді, процедура не включає в себе жодних складнощів і під силу навіть дитині без допомоги дорослих. Ключове правило — шкіра повинна бути чистою і сухою. Бруд, залишки крему, масел або води завадять шару лягти рівномірно, в результаті чого малюнок швидко стирається. Коли цей нюанс враховано — залишається маленьке.

Як клеїти тимчасові татуювання?

Щоб приклеїти тимчасове татуювання, досить виконати кілька простих кроків:

  • Зняти захисну плівку.
  • Прикласти татуювання до шкіри.
  • Добре змочити серветку і прикласти до місця нанесення татування — зачекати 30 секунд.
  • Обережно зняти захисний папірець і зачекати, поки малюнок висохне.

Спочатку тату може бути блискучою, але з часом це зникне, зробивши малюнок більш матовим і натуральним. По мірі зносу фарби вони можуть почати тьмяніти і змиватися, але в цьому і полягає суть тимчасової татуювання: легко, швидко і не назавжди.

тимчасові тату єдинороги
Дівчинка у рожевій сукні посміхається з тату на руках

 

Як зберегти тимчасове татуювання триваліше?

Тертя — основний ворог тимчасового татуювання. Тому краще не наносити його на місця, де одяг або аксесуари терться об кожу. Також важливо дотримуватися послідовності під час нанесення та надавати часу для адаптації рисунку: уникати вологи, запобігати потраплянню олій та кремів, уникаючи прямих сонячних променів та бруду. Протягом решти часу достатньо просто оберігати татуювання, і воно прослужить значно довше, ніж заявляє виробник.

Як видалити дитяче татуювання?

Незалежно від того, яка основа використовується, дитячі малюнки легко видаляються за допомогою доступних засобів. Існує принаймні три на 100% ефективних способи:

  1. Мило + вода. Невелику кількість мила потрібно змішати з водою до утворення піни, потім нанести на малюнок і добре потерти — цей спосіб найкраще підходить для тимчасових тату з хною.
  2. Косметичне або дитяче масло. Масло слід нанести на шкіру поблизу татуювання, зачекати декілька хвилин, а потім ватним диском витерти — поступово малюнок зникне, незалежно від основи.
  3. Спиртовий розчин — універсальний варіант, який слід використовувати обережно і тільки після перевірки наявності алергічної реакції у дитини на склад засобу. Якщо проблем немає — достатньо нанести розчин на ватний диск і добре потерти місце татуювання.

Також татуювання зникають самі по собі з часом. Цей метод вимагає більш тривалого періоду часу, оскільки малюнок зникає поступово. Але його вважають найбезпечнішим варіантом, оскільки на шкіру дитини не впливає жодний додатковий чинник.

Фото ідеї дитячих татуювань для дівчаток і хлопчиків

Перш ніж призупинити свій вибір на конкретній наклейці, рекомендуємо переглянути ескізи дитячих татуювань. Можливо, серед ідей є та сама, яку ваш маля так довго шукав. Також за допомогою підбірки можна дізнатися, що зараз популярно серед дітей різного віку і як краще втілити ту чи іншу тематику.