back

Ідеї тату на грудях для дівчат: 30+ фото та ескізів між, над та під грудьми

Screenshot

Тату для дівчат на грудях — це завжди сексуально та спокусливо. Особливо, коли з-під одягу визирає фрагмент малюнку, який ще більше інтригує та додає цікавості до загального образу жінки. Татуювання стали не лише способом вираження індивідуальності, але й оригінальними популярними аксесуарами, які завжди можуть бути з тобою. Для того, щоб можна було експериментувати та знайти ідеальне для себе тату, дівчата обирають тимчасові малюнки на тіло. Розглянемо, яким татуюванням дівчата віддають перевагу та свої серця.

 

Особливості тату на грудях і варіанти розташування

Тату в ділянці жіночих грудей завжди виглядають дуже привабливо та по-особливому естетично. Різноманітні зображення найчастіше наносять збоку, під, над або між грудей. Часто можна зустріти татуювання у вигляді візерунків, які огортають вигини грудей та підкреслюють красу жіночого тіла. Розглянемо деякі ідеї, щоб визначитися, де краще наносити татуювання.

 

Ідеї для татуювання під грудьми

Зібрали найпопулярніші ідеї тату, які вибирають дівчата: від квітів до особливих за значенням малюнків. 

 

Квіткові візерунки

Ніжні зображення квітів — це найулюбленіші тату під грудьми у дівчат. Серед малюнків часто можна зустріти троянди, півонії, лотос, мак, соняхи, волошки, іриси, лаванду, гортензії та інші квіти. Такі тату під грудьми для дівчат можуть бути, як в кольорі, так і у чорно-білому варіанті. У будь-якому випадку, квіти — це про жіночність, тому завжди залишатимуться актуальними.

 

Гілочки

Різні рослинки, які тендітно можуть огортати спокусливі жіночі форми, виглядають справді неймовірно та природно. Це можуть бути гілочки з листям, евкаліпт, барвінок, плющ.

 

Графіка

Це стильні тату під грудьми, які вибирають прибічниці класики. Зазвичай мова йде про маленькі тату, які наносять на ребра. Це одна із найболючіших ділянок тіла для справжнього татуювання, тому якщо хочеться чогось більшого, ніж тонкі лінії, рекомендуємо наносити жіночі тимчасові тату. 

 

Тату тварин

Тату під грудьми для дівчат можуть мати особливе значення. Тому часто вони обирають нанесення зображення тварин, яких вважають своїм талісманом. Це можуть бути коти, вовки, птахи. Власниці таких тату вірять, що ці символи оберігатимуть їх та принесуть удачу.

 

Татуювання між грудьми: найбільш популярні ескізи

Улюбленцями дівчат вже багато років є прикраса у вигляді тату мандали. Цей візерунок — дуже ефектний і для багатьох носить сакральне значення. Тату між грудьми може бути виконане як суцільний малюнок, так і в точковій техніці дотворк. Це поєднання крапок у симетричні лінії та візерунки. Проте, найчастіше дівчата вибирають маленькі красиві тату, нижче наведемо кілька таких прикладів.

 

Диво ночі

Такими візерунками часто прикрашають тіло тонкі натури, які прагнуть таким чином відобразити свій загадковий внутрішній світ. Тату між грудьми у вигляді місяця та зірок здатні створити справжню магію краси на жіночому тілі. 

 

Стеблина ніжності

Зображення лише однієї стеблини квітки може викликати справжню бурю емоцій, як у власниці, так і в її оточення. Зона декольте, ніби, створена для такого тату.

 

Символіка

Зображення, які полюбляють усі українці — це державна символіка. Ближче до серця наносять Тризуб, синьо-жовтий стяг та інші національні елементи. Таким чином дівчата відображають свою любов до рідного краю та патріотизм.

 

Ідеї та ескізи для тату на грудях

Часто, на поверхні шкіри грудей можна побачити різноманітні написи. Також тату використовують не просто, як малюнки, а й для того, щоб замаскувати шрами на грудях. Серед зображень переважають тендітні тату. Вони максимально підкреслюють найжіночнішу частину тіла.

 

Звіяні вітром

Легкі, звивисті лінії, що нагадують теплий літній вітер. Таке тату додасть легкості та грації загальному образу. 

 

Фрезія

Ця ніжна квітка символізує благородність та внутрішню красу і чудово виглядає на жіночих грудях. Інколи здається, що фрезія була створена саме для жіночого тіла. Варто бути готовою, що всі погляди навколо будуть приковані до такого тату, а з ним і до зони декольте.

 

Перед нанесенням справжнього спробуй тимчасове тату під грудьми

Перед тим як зробити тату на постійній основі у такій делікатній ділянці, як груди, радимо спробувати тимчасові тату. Це дозволить оцінити, як ти відчуваєш себе з таким малюнком, чи він не набридає, чи ділянка була вибрана вірно. Врахуй, що набивання тату на та під грудьми, особливо, на ребрах — дуже болюча процедура. Радимо вибирати безпечний варіант у вигляді тимчасових татуювань. Так ти зможеш експериментувати, змінювати зображення під образ та настрій хоч кожного дня.

 

Шукай, приміряй та знаходь своє улюблене тату в Арлі!