back

Міні тату для дівчат і хлопців: 60+ ескізів та ідей

 

Маленьке тату — найпопулярніший формат зображення на тілі. Це відмінний спосіб виразити свою індивідуальність та стиль як для хлопців, так і для дівчат. У цій публікації розглянемо популярні міні тату, та розберемося, чому ж свій вибір багато хто зупиняє саме на мініатюрних ескізах.

 

Переваги та недоліки маленьких тату

Поміркуймо, чи малі тату мають хоч якісь недоліки, чи тільки переваги для своїх власників.

 

Переваги

Якщо говорити про маленькі справжні чи тимчасові тату на тіло, то можна виділити доволі універсальні переваги для обох варіантів:

 • Легко експериментувати зі стилями. Тату можуть бути прості з єдиним акцентом, так і частиною складнішого дизайну.
 • Маленькі справжні тату швидше загоюються, оскільки вони зазвичай мають меншу площу, а тимчасові, своєю чергою, легше наносити та усувати, якщо потрібно. 
 • Маленькі тату ескізи коштують зазвичай менше обʼємних варіантів.
 • Їх легше приховати одягом чи замаскувати, якщо є необхідність.
 • Малюнок можна наносити практично на будь-яку частину тіла.

 

Недоліки

Серед мінусів міні тату можемо виокремити:

 • Надто маленькі тату можуть бути менш виразними та помітними, особливо якщо вони легко ховаються під одягом або справді ескіз є дуже маленьким.
 • Їх важче та довше наносити.
 • Швидше можуть набриднути своєму власнику чи власниці.
 • Важко підібрати місце на тілі, куди б воно ідеально вписувалося.

 

Тренди маленьких татуювань у 2024 році

 

У 2024, як і у попередні роки, маленькі тату залишаються дуже популярними, особливо серед молоді. Трендовими є і тимчасові візерунки на тілі. Ось деякі з найгарячіших трендів:

 

 1. Яскраві квіти у стилі акварель у різних варіантах кольорів.
 2. Тату у вигляді веснянок на обличчя, які актуальні цілорічно.
 3. Малюнки, які відображають індивідуальний характер власника.
 4. Тату про особисті захоплення.
 5. Оригінальні власні ідеї: написи, висловлювання, геометрія.

 

Маленькі тату: ескізи для дівчат

Розглянемо, які ж варіанти невеликих тимчасових тату обирають зараз дівчата.

 

Веснянки зірки

Ці маленькі тату зображують зірки, які символізують надію, силу та мрії. Вони можуть виглядати як набір геометричних фігур, маючи чіткі контури та лінії, або можуть бути зафарбовані різними нереальними космічними кольорами.

 

Поцілунки

Малюнки поцілунків — це оригінальні маленькі тату, які додадуть жіночності та чуттєвості своїй обраниці. Зображення відбитків уст на тілі виглядає дуже ефектно, особливо для осіб протилежної статі. Таким чином, ти, ніби вивільняєш, свій внутрішній зміст спокусниці назовні. 

 

Квіткове соло

Ці тату залишаються дуже популярними з року в рік. Вони охоплюють маленькі фігури квітів, що символізують красу, жіночність та прихильність дівчини до них. Вони виконуються у різноманітних стилях. Це можуть бути лаконічні візерунки або більш деталізовані зображення.

 

Легкість та свобода

Ці тату виражають почуття самовираження та сприйняття світу таким, як є. Вони можуть бути зображеними у вигляді пташок чи пір’їн, як абстракція та відображення поглядів дівчини. А ще це дуже ніжно та завжди жіночно.

 

Малі тату: ідеї для чоловіків

Існує стереотип, що чоловіки вибирають для себе тільки великі татуювання, але насправді — це далеко не так. Розгляньмо популярні чоловічі варіанти маленьких тату.

 

Міста

Чоловіки більш схильні до сентиментів за рідним містом, в якому народилися, навчалися чи мешкали певний час. Тому такі натільні малюнки часто можна зустріти у хлопців у вигляді обрисів головних споруд міста чи його відомих символів. 

 

Гусь едишин

Це ще один варіант популярних тату серед молодих чоловіків. Їх обирають цінителі гумору. Можна виокремити цілий, так званий, мемний напрямок у маленьких чоловічих тату. Для цих малюнків можуть застосовуватися різні техніки, але кожен з них, викликатиме усмішку та тільки позитивні емоції.

 

Увесь цей світ

Тату про любов до подорожей, активного та насиченого життя. Коли ти справді спраглий до нових вражень та емоцій. Це може бути невеликий глобус, компас або планета Земля. Символи, які висловлюють бажання досліджувати світ та рішуче діяти. Ці тату легко нанести на будь-яку частину тіла, навіть якщо це — пальці рук.

 

Спробуй кілька тимчасових маленьких тату перш ніж зробити постійне

 

Варто памʼятати, що навіть справжнє маленьке тату — це важливе рішення у житті. Його нанесення також може бути справді болючим, а з часом воно має властивість набридати. Тому перед тим, як зробити постійне тату, спробуй кілька тимчасових варіантів. Це допоможе тобі визначити, який стиль найбільше тобі підходить, який малюнок тобі б хотілося мати назавжди. Тимчасові тату також дають можливість підібрати зручне місце нанесення зображення та його розмір. А ще це щоразу щось нове, і можна експериментувати хоч кожен день.

 

Своє тату знайдеш в Арлі!