back

Оригінальні жіночі тату: ідеї та значення татуювань для дівчат з фото

Тимчасове тату "Тату-рукав змія в піонах"

Татуювання — особливий прояв особистості, яке може багато розповісти про свого власника чи власницю. Чоловіки та жінки по-різному ставляться до тату. Це повʼязано із їх загальним сприйняттям змін у зовнішності, коли справді важко прийняти рішення. Татуювання для дівчат — це і красивий елемент на тілі, і певний закладений символізм. Хтось може спонтанно прийняти рішення про малюнок на шкірі, коли інший годинами буде вишукувати саме той ескіз тату, далі місце, на яке нанести, а потім ще місяці, щоб зважитися це зробити.

 

У цій публікації допоможемо прийняти рішення, та підкажемо спосіб, щоб перевірити, чи готові ви до справжнього тату. Розповідаємо про значення різних малюнків на шкірі, та поділимося ідеями з фото тату для жінок.

 

Тенденції жіночих татуювань

Справжні та тимчасові сучасні тату для дівчат з часом зазнали незначних метаморфоз. Модні кольорові малюнки видозмінилися на чорно-білі, а популярність маленьких та непомітних татуювань перейшла до великих сміливих варіантів.

Проте татуювання у дівчат, не дивлячись на тренди, і надалі залишаються ніжними та тендітними, з особливим символізмом. Власниці тату швидше підкреслюють свою індивідуальність, ніж слідують за навʼязаними модними тенденціями.

Розберемо найпопулярніші варіанти тимчасових татуювань для жінок.

 

Квіткові мотиви: значення квітів та рослин

 

Зображення квітів та рослин — це найпопулярніші ніжні жіночі тату. Не дивно, оскільки граційне тіло, ніби справді, створено для делікатних візерунків на шкірі. Крім того, кожна квітка чи рослина мають своє значення і несуть в собі особливий символізм.

Наприклад, зображення троянди — це вишуканість по-королівськи. У неї є колючки, але без них вона — ніжна та беззахисна, як уособлення характеру жінки.

Півонії — улюбленці дівчат, які здатні зачарувати своїм ароматом, від якого переповнює дух та затуманюється розум. Міцний бутон здатен перетворитися у розкішну квітку та зачарувати своєю красою та ніжністю.

Гілочки евкаліпта — ніжні тату для дівчат, які уособлюють життєву силу та енергію. Підійде, як нагадування собі, що ти можеш усе, або як делікатна прикраса для запʼястя чи вилиці.

 

Тваринні мотиви та значення таких тату

Оригінальні тату для дівчат — це зображення тварин, іноді навіть у вигляді своїх тотемних покровителів.

Тимчасове татуювання змія — як символ життєвої мудрості, притаманної багатьом жінкам.

Тату дракона — про сміливість та незалежність у своїх рішеннях. Такий малюнок вибирають сильні духом дівчата, які не зважають на те, що про них кажуть інші.

Метелик — символ переродження вибирають тендітні дівчата, які не дивлячись на певні труднощі, перероджуються щоразу, та розквітають з новою силою та жагою до життя.

Значення татуювань зі знаками зодіаку

Зірки багато можуть розповісти про нас, адже кожен народжується під своїм сузірʼям. Не дивно, що знаки зодіаку — найкращі тату для дівчат.

Одне тату із зірками розкаже більше, ніж ви самі. Адже, кожному зі знаків притаманні різні риси характеру, уподобання та навіть визначні доленосні події.

До речі, найпоширенішим зодіакальними сузірʼями в Україні вважають Рака, Лева та Терези.

 

Геометричні візерунки як тату

Якщо говорити про сучасні тату для дівчат, то одними з них, можна вважати малюнки з різними геометричними фігурами. Зазвичай, це лаконічні та делікатні татуювання, які можуть вказувати на певні події та їх циклічність у житті власниці.

Тату з квадратом може означати рівновагу з усіма чотирма стихіями або стабільність та щастя у родині, тому часто його обирають заміжні жінки, чи дівчата, які бажають створити міцну сімʼю.

Багатогранник — символ гармонії у всіх сферах життя, адже він складається з 20 рівних частин. Відповідно свій вибір на такому тату зупиняють різносторонні особистості.

Символи в татуюваннях

Свій символізм можна вкласти у кожне тату. Сучасні тату для дівчат не мають жодних обмежень чи упереджень про те, як має виглядати малюнок на тілі. Усі ми різні, зі своїм життєвим досвідом, тому символом може бути й квітка, і тварина, і предмет. Наприклад, птахи, як символ всіх членів вашої сімʼї, корона, як знак, що тобі вдалося добитися висот, не дивлячись ні на що, мапа світу, коли любиш подорожувати, чи Тризуб, як любов до України.

Татуювання з написами

Такі татуювання для дівчат подобаються більшості та завжди актуальні. Короткі слова чи фрази, які стали для власниці визначальними, мотивацією чи памʼяттю про людей, які часто їх промовляли. Такі гарні тату для дівчат є універсальними, оскільки будуть чудово виглядати на запʼясті, вигинах шиї, ділянці ребер.

Сучасні татуювання в стилі акварель

Тренд, який набирає обертів — зображення, які виглядають, як щойно намальовані фарбами. Мінусом є те, що передати ефект «акварелі» та й самих кольорів дуже важко, якщо це справжнє татуювання. На щастя, існують безліч варіантів тимчасових тату, які неймовірно проявляють малюнок, який виглядає дуже натурально. Це чудова альтернатива татуюванню на все життя. Існують різні варіанти зображень та найпоширенішими є квіткові тату, які розквітають на шкірі.

Молодіжні міні-тату для дівчат

Всі дівчата — трохи бунтарки. Тому, де як не в тату, себе проявляти. Сміливі, яскраві малюнки на тілі — те, що треба. А якщо їх ще й багато, то це — ще краще. Любителькам експериментів точно сподобаються міні-тату в одному стилі. Такі модні татуювання виглядають оригінальніше за соло-тату і підходять для найнепередбачуваніших частин тіла, зокрема обличчя.

Яке місце краще вибрати для тату?

Як і з безпосередньо татуюванням, з місцем нанесення потрібно визначитися індивідуально, дослуховуючись до власних уподобань. Найпопулярнішими місцями є зап’ястя, передпліччя, плечі, стегна, спина та гомілки. Важливо враховувати больовий поріг, якщо задумуєтеся про справжнє тату, та зручність його нанесення. У випадку, якщо вибираєте тимчасове татуювання, про такі аспекти можна не турбуватися, головне — це ваш комфорт.

Як виглядатимуть малюнки на різних частинах тіла? Висвітлюємо ідеї тату для дівчат.

Рука

Запʼястя

Рукав

дракон рукав тату

Ключиці

Плече і передпліччя

Долоні та пальці

Ребра

Спина

Стегна

Временное тату с цветами на бедре

Нога

Тимчасові тату авіації Галичини

Ступня

 

Маленькі чи великі тату: де, і які виглядають краще

Звісно немає жодних сталих правил, куди наносити татуювання, як і їх розмір. Існує міф, що обʼємні тату не личать дівчатам. Проте, як же жіночно виглядатиме татуювання на всю зону під грудьми, чи повністю на стегно. В той самий час, наскільки ніжним буде малюнок, наприклад, збоку на безіменному пальчику чи за вушком. Невелике тату на запʼясті, чи обʼємне на руці у вигляді рукава, точно справлять незабутнє враження. Не бійтеся проявляти себе та свої бажання. Думайте не шаблонно та давайте дорогу своїй фантазії. Тоді у гармонії з собою, будь-які жіночі тату, виглядатимуть неймовірно!

Вибір кольорів у татуюваннях

Найчастіше вибір припадає на чорний колір. Це класичний варіант, який до вподоби більшості. Його легше оновити з часом, якщо виникне така потреба. Що стосується татуювань в кольорі, то їх обирають рідше, оскільки хвилюються за їх вигляд через деякий час. Також існує думка, що такі малюнки швидше набридають власнику.

Інша справа, якщо мова йде про тимчасові тату. Тут сміливо можна експериментувати з кольоровими татуюваннями. Вони тішитимуть вас до 7 днів, після чого можна продовжити експеримент, і нанести нові чорно-білі або різнобарвні малюнки.

Як вдало вибрати ідею?

От ви, ніби наважилися, на татуювання, але сумніви, чи дійсно воно буде таким, як ви собі уявили, наздоганяють вас кожного разу. Що ж робити у такому випадку, знаючи, що постійний малюнок на шкірі, потім дуже важко вивести, і це доволі коштовна процедура? Для цього ви можете придбати собі тимчасові татуювання, які тримаються до 7 днів. За цей тиждень ви зрозумієте, чи подобається вам ескіз, місце, куди нанесли тату, чи комфортно вам, і чи воно не набридає. Перевагою тимчасового тату є й те, що його можна наносити безліч разів, щоразу вибираючи інший малюнок, змінюючи місце на тілі. Так ви зрозумієте, чи готові до татуювання на все життя, або тимчасові настільки сподобаються, що інших варіантів і не розглядатимете.

Найкращі ідеї тату для дівчат

Вибрати татуювання для дівчат — справді нелегке завдання. Для того, щоб полегшити пошуки, зібрали ідеї жіночих тату у фото на прикладі тимчасових тату. Надихайтеся та надихайте!