back

Патріотичні тату з українською символікою: 50 трендових ідей та їх значення

Тимчасове тату

Тату давно стали не просто прикрасою чи стильною деталлю образу, а можливістю відобразити важливі для нас речі та вкласти особливий символізм в ескізи малюнків на шкірі. 

 

Останні роки повномасштабного вторгнення піднесли наш патріотичний дух на найвищий рівень, тому у багатьох виникло бажання зробити собі саме українське тату. Якби там не було, але постійний малюнок на тілі — це вагомий крок, тому популярними зараз є тимчасові патріотичні татуювання. У цій публікації розглянемо трендові ідеї саме таких.

 

Чому обирають патріотичні тату?

 

Першочергово, тату — це своєрідний прояв любові до рідного краю, свого патріотизму та відображення віри у нашу перемогу.

 

Тату на українську тематику відображають особливий символізм та памʼять про важкий, але важливий час для ідентифікації нас як єдиного народу.

 

Жіночі патріотичні тату

 

Раніше дівчата вибирали багато квіткових мотивів, щоб прикрасити тіло. Тепер патріотичні тату для дівчат теж часто уквітчані, але використовуються квіти-символи нації: соняшник, мак, волошка.

Чоловічі патріотичні тату

 

Серед охочих зробити татуювання з українською символікою вистачає і чоловіків. Звісно багато з них — це воїни ЗСУ, медики та волонтери. Серед їхніх уподобань більш традиційні патріотичні татуювання: Герб України, орнамент вишиванки та інша національна символіка.

Мінімалістичні ідеї тату

 

Всі українці з трепетом ставляться до нашої Батьківщини, тому при виборі тату зупиняються на мінімалістичних варіантах. Переважно — це синьо-жовтий Прапор або Герб як символ України. Наносять такі патріотичні тату на руку або на груди, ближче до серця.


Портрети в патріотичних татуюваннях

 

Героїчних постатей України також часто можна зустріти серед татуювань. Зображують портрети культурних та громадських діячів минулого та сучасності. Набирає обертів тренд висвітлювати відомих людей минулих століть у сучасній обробці або у вигляді казкових чи мультяшних персонажів. 


Які патріотичні тату в Україні в тренді?

 

Крім класичних варіантів малюнків для жінок та чоловіків, тренд на українські татуювання, тільки набирає обертів. Тому все частіше охочі шукають оригінальні та креативні ідеї патріотичних тату.


 

Тату тризуб

 

Головні символи України — основний тренд, коли мова йде про патріотичні тату для дівчат та хлопців.

Татуювання вишиванка

 

Таке тату наносять як вдячність та шану предкам. Адже з давніх часів кожна українка вкладала всю свою любов та особливий символізм в кожен орнамент вишиванки, яка служила оберегом своєму власнику.


Мотанка

 

Таке зображення також служитиме особливим оберегом власнику чи власниці тату.


Колоски

 

Улюблене патріотичне тату для дівчат — зображення колосків пшениці. Це водночас промовисте, але делікатне татуювання.

 

Міста України

 

Ще одні улюблені тату для дівчат — зображення та написи рідних, значущих для них, міст. Часто вибирають ескізи з містами-героями України: Київ, Маріуполь, Харків, Херсон.


Патріотичні написи в татуюваннях


Інші популярні символи та їх значення

 

Варто відзначити трендові тату, які набули особливого сенсу за час повномасштабного вторгнення. Це унікальні літери українського алфавіту, які стали символами спротиву наших поневолених людей на окупованих територіях України. 

 

Неймовірне обʼєднання відчувається, коли українці наносять тату підтримки та вдячності Захисникам України, зокрема тим, хто втратив на війні кінцівки. Особливо, якщо їх створюють з благодійною метою.


Татуювання, які набули особливого сенсу

 

Безумовно, всі патріотичні малюнки стали символами незламності та боротьби українців. Вибір вражає, адже серед них є особливі тату з сенсами.

 

Слова «воля», «вільний»

 

Татуювання, яке не потрібно розшифровувати, бо кожен українець найбільше цінує вільну країну та свою свободу, що часто й демонструє їх вибір тату.

Корабель, який йде відомим маршрутом

 

Один з найперших символів боротьби за свободу під час повномасштабного вторгнення. Він обʼєднав усіх українців та зʼявився завдяки Захиснику о. Зміїний Роману Грибову. Колосся та герб країни

 

Це водночас ніжні, але сильні за своїм сенсом, татуювання.

Янгол, що закриває дитину крилами

 

Такі тату часто вибирають військові, адже саме вони зараз є тими силами, які захищають та закривають український народ від загарбників. Цей малюнок можна вважати одним із найбільш символічних та трепетних.

 

Обирай тимчасове патріотичне татуювання Арлі перш ніж наносити справжнє

 

Розуміємо, який нелегкий вибір стоїть за бажанням зробити справжнє тату, яке день у день буде з тобою. Важко визначитися і з його сенсом та змістом, адже це має бути не просто малюнок на шкірі, який швидко набридне. Саме для того існують тимчасові тату Арлі, з якими патріотичні та інші зображення чи написи можна наносити на різних частинах тіла, хоч кожного дня. Тату Арлі, як справжні, тому спробуй та насолоджуйся!