back

Що означає тату сніжинка? 30+ ідей для нанесення

Тимчасове тату

Коли за вікном холодно, і сніг кружляє, а вдома хочеться укутатися в затишний плед і пити гарячий ароматний чай, загальний вайб впливає і на вибір тимчасових тату, оскільки все частіше в тренді виявляється тату сніжинка. Це справжній зимовий символ, хоча багато хто віддає перевагу використанню його в малюнках поза сезоном, наділяючи його своїм сакральним значенням. Але що означає сам образ і кому підійде такий варіант як тимчасове прикраса на тілі?

Хто обирає тату у вигляді сніжинки?

Перевага тимчасових тату сніжинки полягає в тому, що людина не повинна важко вирішувати всі «за» і «проти», мучити себе сумнівами і чекати відповідної нагоди, щоб нанести такий малюнок на тіло. Тимчасові тату повністю зникають протягом кількох тижнів без будь-якого додаткового впливу. Тому цей знак можуть використовувати всі, незалежно від віку та статі. Їх обирають просто за бажанням або з метою доповнення тематичного образу на випадок різдвяних свят.

Характеристика власника тату сніжинка

Перш ніж переходити до характеристики людини, важливо розуміти, що сама по собі означає татування сніжинки. Найчастіше з цим символом виникають такі асоціації:

 • непостійність (тимчасовість);
 • чистота;
 • морозний холод;
 • зимова казка;
 • різдвяні клопоти;
 • затишок;
 • нетлінність неба;
 • спокій;
 • неторопливість;
 • краса (естетика).

Людина, яка обрала як зображення тимчасове татування у вигляді сніжинки, схильна бачити прекрасне поблизу, в деталях і холодних відтінках. Це творча особистість, яка шукає натхнення у нестандартному і старається дати своєму всьому свій сакральний зміст. Тату у вигляді сніжинки – це на 100% сміливий та творчий варіант, здатний задати правильний настрій будь-якому образу. А в повсякденному житті це чудова можливість дозволити собі експерименти, знайти натхнення і створити щось своє тематичне з нагоди Різдва.

Зміст, історія і значення татування сніжинка

Достовірно невідомо, коли вперше з’явилася татування сніжинка і з якої нагоди її наносили на тіло. Дехто говорить про часи до нашої ери, в той час як інші твердять про сучасність образу. Тим не менше, значення залишається незмінним – унікальність, краса, непостійність. Сніжинка дійсно слугує тим символом, який дозволяє знайти самовираження в звичайних речах. Вони всі унікальні і неподібні один до одного, так само, як і люди завжди мають відмінні риси.

Значення для дівчат

Для дівчат татування сніжинка може слугувати прообразом ніжності, жіночності, витонченості та крихкості. А також:

 • бути символом індивідуальності та самовираження;
 • передавати риси характеру, внутрішні відчуття і емоції;
 • демонструвати творчість та творчі пориви;
 • виступати схованою силою.

Для деяких дівчат значення тату сніжинка може переплітатися з символікою зими – особливим часом року, який завжди асоціюється з затишком, сім’єю та різдвяними клопотами. Як і може слугувати певним атрибутом змін, оскільки погода за вікном, так само як і життя людини, змінюється з сезону в сезон.

Значення для чоловіків

Багато хто помилково вважає, що образ сніжинки – це дитячий або жіночий варіант. Насправді, за правильного поєднання та нанесення такий малюнок дає можливість знайти вихід для чоловічих емоцій і характеру, виступаючи символом:

 • впевненості;
 • сили;
 • унікальності;
 • сміливості;
 • індивідуальності;
 • турботи;
 • затишку.

Також значення тату сніжинка може виходити з захоплень зимовими видами спорту, активним відпочинком і просто любов’ю до цієї пори року.

Місце нанесення тату сніжинка

Перевага тимчасових тату – вони служать до двох тижнів і можуть використовуватися на будь-якій частині тіла. При виборі місця нанесення можна повністю довіритися креативності та особистим уподобанням.

Голова

У повсякденному житті такий варіант не дуже привітний, але як розвага або за нагодою тематичного зимового свята можна розглядати нанесення тимчасових тату на обличчя. У цьому випадку краще віддавати перевагу невеликим варіаціям з глибокою деталізацією.

Руки

Коли ескіз сніжинки великий або має композиційну довжину – можна розглядати варіант нанесення на руки. Це завжди красиво і ніжно, а головне – дозволяє бачити прикрасу на тілі щодня.

Ноги

При нанесенні зображень частіше вибирають великі за площею варіанти, охоплюючи стегна або м’язи гомілки. Хоча й тонкі візерунки також будуть гармонійно виглядати в області кисті, охоплюючи весь діаметр ноги.

Інші частини тіла

Думаючи, на яку частину нанести тимчасове татування, можна розглядати тіло як повноцінну полотно. Такі малюнки не мають меж і можуть використовуватися без дотримання правил, як у випадку з справжніми тату. Спина, живіт, ребра, ключиці – лише невеликий вибір зон, де можуть прикрашатися зимові зображення. Все залежить від фантазії та сміливості, а в іншому допоможе широкий асортимент тимчасових тату для кожного смаку і кольору.

Ескізи і фото ідей тату сніжинок

Ескізи тату сніжинка дають можливість знайти натхнення і ті самі варіанти, які виношували ваші думки, але втілити в реальність ніяк не вдавалося. Ось кілька популярних ідей, які цього зими користуються особливим попитом серед шанувальників тимчасових тату.

 

Спробуйте тимчасове тату з сніжинками від Arley Sign перед тим, як робити постійну.

Реальний малюнок на тілі у вигляді сніжинки — це серйозний і довгий вибір, оскільки його доведеться нести протягом усього життя або зазнавати труднощів з видаленням, якщо малюнок більше не подобається. Щоб крокувати в світ тату, рекомендуємо скористатися тимчасовими малюнками від Arley Sign. Це не лише красиво, а й просто, безпечно і креативно. Головне, можна використовувати будь-які зображення окремо або створювати цілі зимові комплекти з безлічі різних деталей, не переймаючись непостійністю уподобань.