back

Тату для дівчат на зап’ясті: 50+ фото ідей та ескізів

Тату для дівчат на запʼясті — це, зазвичай, найулюбленіший малюнок на їх шкірі. Часто це квітка, напис чи щось символічне. Татуювання може бути помітним для всіх і, зокрема, для власниці, а може бути й схованим за довгим рукавом, коли потрібно.

Варто зазначити, що справжнє татуювання на запʼясті робити боляче. Шкіра в цій ділянці дуже тонка та щільно прилягає до внутрішніх тканин та кісток. Тому ідеальним варіантом, коли дуже хочеться красивий малюнок — це зробити тимчасове тату. Вибір ескізів — вражає, тому нижче розглянемо найкращі варіанти.

 

Ідеї для створення тату на зап’ясті

Татуювання на цій ділянці тіла — це не тільки маленькі та непомітні малюнки, як думає більшість, а й обʼємні, які точно зможуть привертати увагу. Якщо з ділянкою нанесення визначилися, як вибрати ескіз? Звісно радимо скористатися тимчасовими тату, з якими можна протестити різні варіанти. Розгляньмо ідеї татуювання на запʼясті.

 

Браслети

Імітація прикраси на руці — завжди вдала ідея. Вона тендітно огортає найвитонченішу частину жіночого тіла, тому не дивно, що таке тату полюбляють дівчата. Це завжди стильно, особливо у вигляді гілочки, яка переходить на зовнішню частину долоні. Залежно від вподобань, тату у вигляді браслета, може бути як тоненьким, так і обʼємним.

Написи

Слова, як тату, не бувають зайвими. Тату-напис — це завжди стильно, лаконічно та зі змістом. На запʼястя можна нанести як одне слово, так і фразу. Залежно від довжини, її можна розмістити вздовж лінії судин або компактно у кілька рядків. Популярними є мотиваційні фрази та символічні слова. Часто їх поєднують з малюнками.

Символи та знаки

Тату на запʼясті — це чудовий варіант, щоб розмістити там важливий для себе символ. Нагадування на руці буде завжди в полі зору, як хрестик, який малювали колись, щоб не забути зробити пізніше заплановане. Зазвичай — це мініатюрні знаки: сердечка, сліди лапок домашніх улюбленців, око, яке все бачить.

Квіти та рослини

Такі жіночі тату на запʼясті — одні з найпопулярніших. По-перше, це завжди красиво та естетично, по-друге, вибір ескізів вражає, по-третє, в кожної дівчини є своя улюблена квітка, яка щось символізує. Лілія — чистоту та непорочність, троянда — характер королеви, півонії — ніжність та романтичність.

Пташки

Зображення тварин та пташок теж в топі побажань у дівчат. Вони передають таким чином свій характер або підкреслюють свою волелюбність. 

 

Природні явища

З давніх часів люди черпали натхнення та сили з різних природних стихій, тому досі можна зустріти тату у вигляді сонця, хвиль, вогню або дощу, хмар чи сніжинок. Оригінально виглядають малюнки пейзажів, які завжди можна мати з собою не лише у памʼяті, а й на тілі.

Візерунки

Тату у вигляді візерунків зазвичай наносять як прикрасу. У малюнках для татуювань дівчата часто хочуть відтворити розписи мехенді на руках. Їм подобаються лінії та їх переплетення між собою. Мусимо визнати, що виглядає це дуже ефектно.

Тематичні

Серед постійних тату рідко зустрінеш тематичні малюнки, особливо присвячені улюбленим святам. А от тимчасові тату стали невіддільним атрибутом створення святкового настрою на день народження, Різдво чи дівич-вечір. Їх можна наносити скільки завгодно собі або й усім гостям.

Патріотичні

Тату, що символізують незламність українського духу — тренд серед малюнків на шкірі останні роки. Популярними є як і чорно-білі зображення Тризуба, так і синьо-жовтий колір Прапора. Також часто наносять народні мотиви у вигляді вишиванки.

Парні татуювання для двох

Романтичний крок — нанести однакові тату парі закоханих. Також часто символічні тату роблять і найкращі друзі чи подруги на знак своєї довгої міцної дружби. Залишається тільки, щоб двоє людей дійшли спільної думки щодо ескізу.

Інші міні-тату

Ескізи популярних жіночих татуювань на зап’ясті

Розглянемо різні варіанти тату для дівчат, які ідеально прикрасять запʼястя.

Зірочки

Можна наносити, як поодинокі зірки, так і цілі сузірʼя. В обох випадках малюнок виглядатиме дуже жіночно.

Планети

Галактика — це щось таємниче та незбагненне. Тату із зображенням планет обирають такі ж загадкові дівчата, про яких точно можна сказати: «Ти — просто космос!»

Знак нескінченності 

Символ кохання, любові на все життя або філософський знак, що ми і є вічність.

Кардіограма

Дуже символічно таке тату виглядатиме саме на запʼясті. У цьому місці легко відчути пульс, а малюнок кардіограми зможе відобразити ритм життя власниці. 

Серце

Любові забагато не буває, як і сердець. Чорно-білі, у кольорі, моно, чи у поєднанні з іншими малюнками — варіацій безліч. Як би це не звучало, але вибирай тату серцем!

Перо

Перо або пірʼїнка — це про ніжність для тонких натур, про легкість з першого погляду. Проте, часто після нанесення цього елемента, зʼявляється бажання доповнити таке монотату та зробити ловця снів на цілу руку. Обережно з імпульсами!

Хвиля та морські мотиви

Чорне, біле чи кольорове тату?

Якщо серед постійних тату завжди є нюанси по забарвленню, то з тимчасовими можна вибрати одразу всі варіанти. Чорне буде, як справжнє, біле — оригінальне та доволі рідкісне, а кольорове привертатиме погляди та стане улюбленим аксесуаром. 

Спробуй тимчасове татуювання на зап’ясті перш ніж наносити справжнє

Серед твоїх знайомих з постійним тату точно є той, хто шкодує, що колись зробив необдуманий малюнок. Тимчасові тату від Арлі створені для того, щоб допомогти з вибором. Тобі має подобатися місце нанесення, сам ескіз, його розмір та колір. 

Почни експериментувати вже сьогодні з Арлі! Спойлер: кожне тимчасове тату буде вдалим!