back

Тату на руку для дівчини: креативні ідеї з фото

Тимчасове тату
У дівчини на руці тимчасове тату делікатної гілочки

Нанесення татуювання на руку для дівчини — це не просто модний аксесуар, але й можливість виразити власну індивідуальність. У світі, де стиль — це мова, що говорить про нас, вибрати тату не так легко, навіть, якщо мова йде про тимчасовий малюнок на кілька днів.

У цій публікації розглянемо, які значення та переваги мають татуювання на руці. Разом підберемо можливі ідеї для вашого майбутнього малюнка. Почерпнемо натхнення з прикладами тату, щоб зробити правильний вибір та створити свій неповторний образ.

Що означає татуювання на руці

Татуювання на руці — важливе рішення, оскільки ця частина тіла є однією з найбільш відкритих на загал ділянок. Тому такі малюнки вважаються особливими для його власника чи власниці. Тату жіноче на руці — це чудова можливість поділитися зі світом своїм меседжем, думками чи цінностями. Недаремно на руках часто можна побачити важливі для людини дати народжень, фрази та символи.

Плюси тату на руці

Перевага татуювань на руці очевидна: їх бачитимуть усі. Ви точно не забудете, що у вас на шкірі є малюнок, як це можливо з тату на інших частинах тіла. Тому сміливо наносьте важливі для вас речі саме на руку, і вони завжди будуть нагадувати про себе та радувати вас, якщо зробите правильний вибір з ескізом.

Жіночі тату на руці стануть прикрасою, яка завжди буде поруч, як доповнення до вашого щоденного образу, як улюблений аксесуар, який не потрібно знімати.

Мінуси тату на руці

Як не дивно, але малюнок на руці може стати перешкодою на роботі, оскільки досі існують упередження з цього приводу. Корпоративні правила деяких компаній часто не схвалюють татуювань на відкритих частинах тіла.

Ще одним мінусом тату на руці, може стати болючість нанесення, якщо мова йде про постійне татуювання. На руці є велика кількість нервових закінчень, що варто враховувати, коли зважуєтеся на нанесення малюнка. Проте, якщо обираєте тимчасове тату, з цим у вас не буде жодних проблем.

Критерії вибору гарного малюнка для тату дівчатам на руку

Насамперед тату має подобатися саме вам. Крім цього, зверніть увагу на інші важливі критерії:

  • Якщо вже вибираєте тату, нехай воно буде не просто красивим малюнком, а й несе сенси та має особливий символізм для вас.
  • Нехай стиль, в якому виконане татуювання, гармонійно впишеться у ваш образ, як ззовні, так і внутрішньо.
  • Врахуйте розмір тату стосовно вашої руки. Він має бути пропорційним і виглядати красиво на вашій руці. Для підкреслення жіночності та елегантності можна обрати тонкі лінії.
  • Додатково важливо враховувати, що обраний малюнок має вам подобатися протягом тривалого періоду, тож дуже важливо обдумати вибір. Для цього також можна нанести тимчасове тату, щоб перевірити, чи справді готові до справжнього.

Ідеї тату на руці

Квіти та рослини

Квіти на руці — це елегантний вибір, який зможе підкреслити вашу чуттєвість. Також такі тату на руку жіночі по-справжньому, та найкраще відображають тендітність власниці. Вони мають різне значення, тому серед них ви точно знайдете те, яке символізує щось близьке саме вам.

Тварини та птахи

Символізм тату з тваринами часто вказує на особливості характеру: тигр — шляхетність та сила, сова — мудрість, змія — загадковість та навіть небезпека.

Метелики

Це ідеальне тату на руці для дівчат. Легкість та грація метеликів, чи не найкраще описує справжній жіночий характер. Крім того — це символ переродження.

Тату-візерунки для дівчат

Орнаменти та знаки, які можна розглядати годинами — це завжди загадково та інтригуюче. Сюди також можна віднести тату з народними мотивами.

Тату-написи

Фрази або слова можуть надати особливий сенс та стати джерелом натхнення не тільки для вас, але й для людей, які вас оточують. Такі татуювання завжди викликають великий інтерес, бо всім кортить дізнатися значення зображених слів.

Цікаві тату-символи та знаки на руках

До таких татуювань можемо віднести делікатні малюнки та мінімалістичні символи: серденька, знак нескінченності, стрілки та інші знаки. Ці тату завжди несуть особливий символізм, такий як, безмежність почуттів до близької людини.

Тату-браслет на руці для дівчат

Це сміливе та стильне рішення, яке виглядатиме розкішно на одній з найтендітніших зон жіночого тіла. Таку прикрасу точно не забудеш вдома, бо вона завжди з тобою. Ефектно буде виглядати й тимчасове тату на запʼясті так, як вони є різних відтінків. Можна поекспериментувати з золотими чи срібними татуюваннями.

тату гілочка

Міні-татуювання для дівчат на руках

Маленькі татуювання — це чудовий спосіб додати акцент до щоденного образу. Стильно виглядатиме поєднання таких малюнків на шкірі, особливо у кольорі й в одній тематиці.

Місця для татуювань для дівчат на руках

Для тих, хто думає, що тату на руці — банально, доводимо, що навіть там є де розгулятися, та знайти оригінальні способи самовиразитися.

Татуювання для дівчат на зап’ясті

Вище ми вже згадували про такі тату для дівчат на руці, і не даремно. Запʼястя — одне з найпопулярніших місць для зображення важливих деталей.

Татуювання на плечі та передпліччі для дівчат

Особливо ефектно виглядають обʼємні татуювання. Зона плечей дозволяє експериментувати з великими малюнками.

Татуювання для дівчат на пальцях рук

Таке жіноче тату буде виглядати дуже елегантно та ніжно. Невеликий акцент, який матиме особливе для вас значення.

Жіночі тату-рукави і їх значення

Одне з найбільш ефектних видів татуювань. Таке тату на руці для дівчини з «перчинкою», сміливої, дещо зухвалої, яка любить увагу. Рідко, коли малюнок на всю руку справді наносять без довгих роздумів. Але, якщо вам дуже імпонує таке доповнення образу, спробуйте для початку тимчасові тату-рукави. Вони виглядають, як справжні та іноді, можливо, навіть більш ефектно, ніж справжні.

Тату на внутрішній стороні руки для дівчат

Таке тату для жінок на руці точно додасть загадковості. Адже його буде помітно лише при певних умовах та положеннях руки. Це оптимальний варіант, коли тату і на відкритій ділянці, але не всі можуть бачити зображення.

Про що говорить колір тату?

Татуювання на руці для дівчат, як і на будь-якій частині тіла, має важливе значення. Часто постає нелегкий вибір, якого кольору вибрати ескізи. Класичні чорні тату — завжди модні, але у кольорі ховається унікальність та оригінальність.

Кольорові татуювання для дівчат на руці

Різнобарв’я кольорів може додати емоційність та виразність вашому татуюванню. Малюнки привернуть увагу і розглядати їх буде набагато цікавіше. Так можна відобразити свій улюблений колір. Наприклад, квіти будуть мати дуже реалістичний вигляд. Проте, варто звертати увагу на те, що справжні тату часто можуть виглядати невиразно. Але, якщо вибирати тимчасові ескізи татуювань, то в них кольори передаються бездоганно.

Девушка с длинными волосами и временными тату рыбок в аквариуме с маленьким тортиком в руках

Стилі татуювань

Стилі татуювань — різноманітні. Перед вами постане нелегкий вибір: від класичних до абстрактних тату. Зараз важко зрозуміти, які стилі модні, а які ні, бо мистецтво тату давно існує поза межами простору і часу.

Насправді існує більше як 100 стилів тату. Кожен художник додає своє бачення в ескізи малюнків майбутніх татуювань. Серед найпопулярніших стилів можна виділити: реалізм, нью скул, треш, чікано, традишинал, сюрреалізм та інші.

Яке б жіноче тату на руці не обрали б, враховуйте особисті смаки та ваш стиль. Це ключ до ідеального тату на руку дівчині, який стане неповторним вираженням особистості. Обирайте серцем та насолоджуйтеся красою вашого татуювання!