back

Жіночі тату на шиї: фото, ідеї, значення

Тату на шиї для дівчат — оригінальний малюнок на шкірі, який вибирають впевнені та водночас творчі особистості. Це чудовий спосіб виразити свою індивідуальність та створити неповторний образ. 

У цій публікації ми розглянемо значення тату на шиї для жінок, запропонуємо кілька цікавих ідей та поговоримо про найпопулярніші ескізи.

 

Значення тату на шиї для дівчат залежно від їх розташування

Залежно від того, на якій частині шиї наносять малюнок, можна багато чого дізнатися про його власницю.

 

Татуювання збоку

Татуювання збоку шиї символізують впевненість та сміливість. Такі зображення не тільки прикрашають жіноче тіло, а й привертають погляди оточуючих. Тому, якщо є що сказати, то бік шиї стане ідеальним полотном для цього. Та варто розуміти, що справжні тату на шиї — дуже болючі через велику кількість нервових закінчень в цій ділянці. Також це місце — доволі небезпечне для нанесення малюнку назавжди, не кожен майстер має досвід роботи з такими тату. Перш ніж наважитися, рекомендуємо спробувати тимчасові татуювання. Це безпечний, безболісний варіант, який можна переробляти, хоч кожен день.

Жіночі тату на шиї ззаду

Татуювання ззаду на шиї зазвичай носить більш особисте сакральне значення. Його легко замаскує волосся або навпаки, його буде видно всім. Місце для тату на потилиці вибирають творчі та глибокі натури. Дівчата переважно наносять красиві малюнки з особливим для них значенням.

Татуювання на горлі

Татуювання на горлі — це сміливий крок, який символізує відкритість та готовність дівчини виходити за межі зони комфорту. Його вибирають сміливиці, які прагнуть підкреслити свою індивідуальність. Горло — одне з найбільш болючих місць для справжнього тату, тому часто дівчата йдуть на маленьку хитрість, та використовують безпечні тимчасові тату. 

Ідеї для тату на шию

Розглянемо варіанти тату на шиї для жінок з фото.

Маленькі тату

Мініатюрні тату на шиї користуються неабиякою популярністю. Це можуть бути невеликі символи, такі як знак нескінченності чи делікатні квіти. 

Татуювання-написи

Тату у вигляді написів — дуже популярна історія. Так, як кожен з нас має свою улюблену фразу, яка відгукується та мотивує. Вони можуть бути написані різними шрифтами та різними мовами: англійська, латинь, ієрогліфи.

Патріотичні

Татуювання на шиї з патріотичними мотивами, такі як символіка, українські орнаменти, популярні знаки національної боротьби — незмінно залишаються в тренді. 

Пташки

Татуювання з образами пташок на шиї символізують свободу та легкість. Вони можуть бути виконані в різних стилях та кольорах, які можна підібрати відповідно до стилю дівчини.

Природні явища

Татуювання з природними мотивами та стихіями, такими як квіти, листя, сонце, надихають та нагадують, що ми лише крихітна частинка цього світу. Тому витончений малюнок на шиї може містити важливе послання оточенню, а не бути просто красивим візерунком.

 

Тату на шиї для жінок: найбільш популярні ескізи

Колібрі

Татуювання з колібрі на шиї символізує енергію та живий дух — його вибирають багато представниць прекрасної статі, адже воно — про легкість та красу. 

Квітковий метелик

Татуювання з квітковим метеликом може бути ніжним і елегантним. Вони можуть бути як у кольорі, так і чудово вигляди у чорному варіанті. Часто таким тату дами підкреслюють свою любов до краси навколо та свободи попри все.

Обіцянки-цяцянки

Тату на шиї жіночі можуть вражати не тільки своєю витонченістю та ніжністю, а й носити жартівливий підтекст. Вибирають такі тату оптимістки та дівчата з прекрасним почуттям гумору.

Live & Love

Татуювання про любов — завжди у жіночому фаворі. Це може бути нагадування про цінність кожного моменту та значення любові у нашому житті або символічне зізнання у вічному коханні до своєї другої половинки. 

Сет зірочок

Татуювання з цими невеликими елементами на шиї часто символізують надію, мрії та амбіції. Вони можуть мати різні розміри та розташування, додавати вашому образу загадковості. Можна розмістити на шкірі й поодинокі зірки, і цілі сузірʼя.

Знаки зодіаку

Коли віриш у своє щасливе сузірʼя, під яким народилася, тату зодіаку буде гармонійно доповнювати твій образ.

 

Татуювання на шиї: «за» або «проти»

При виборі татуювання на шию варто враховувати його видимість, чи личитиме обраний малюнок саме тобі. Важливо памʼятати про біль під час набивання справжнього малюнку в цій ділянці. Тому краще зупинитися на тимчасових варіантах. Зображення на шиї — це завжди ефектно та витончено. Такий варіант точно підійде тобі, якщо любиш ловити на собі погляди інших. 

 

Експериментуй з тимчасовими тату на шию перед нанесенням справжнього

Перед тим як наважитися на постійне тату на шиї, варто спробувати тимчасові варіанти. Це дозволить побачити, як воно виглядатиме на шкірі, а головне, які відчуття буде викликати. 

Тепер, отримавши 30+ ідей та значень татуювань на шиї для жінок, сподіваємося, ти зможеш знайти найкращий для себе варіант. А поекспериментувати завжди встигнеш, обравши щось з каталогу Арлі.