back

Знай наших: производители стильных тату Arley Sign

Переводные тату знай наших

Рішення про справжні татуювання не легке: відчуття під час їх нанесення можуть бути болючими, і обраний малюнок залишиться на тілі назавжди. А що, якщо він набридне або втратить своє значення? Гарною альтернативою постійним татуюванням стали флеш-тату, популярність яких декілька років тому підняли Бейонсе, Алессандра Амбросіо, Кендалл Дженнер, Сара Джессіка Паркер – зірки носять їх як під час відпочинку на пляжі, так і в повсякденному житті.

Бренд Arley Sign, один із провідних виробників тимчасових татуювань, випускає “прикраси” для тіла в найрізноманітнішому дизайні. Так, для літніх канікул ідеально підійдуть малюнки з квітами, абстракціями і птахами. У рамках рубрики “Знай наших” ми розповімо про український бренд, який зможе перетворити образ гарячого сезону до невпізнаваності – швидко, доступно і безболісно.

Старт

“Все свідоме життя я мріяла про татуювання, але через страх перед голкою довго не відважувалася на постійне тату. На медовий місяць замовила собі flash tattoo – на той час єдиний варіант такого роду прикрас. У асортименті були лише золоті і срібні ланцюжки, які, незважаючи на очікування, не допомогли мені зробити гарні фотографії на пляжі.

Згодом, після аналізу ринку та можливих технологій виробництва тимчасових татуювань, прийшла до висновку, що ідея створення тимчасових тату дуже мені подобається. Так і народилася наша модна, стильна дівчина Arley Sign – наш спільний проект з чоловіком.”

Сьогодні з радістю та гордістю можемо сказати, що робота є джерелом нашого натхнення. Навколо нас багато талановитих та цікавих людей, спілкування з якими наповнює позитивними емоціями та розвиває одночасно. Особливим джерелом натхнення є наші клієнтки, які вміють нанести звичайний для нас тату абсолютно новим способом. Що може бути кращим, ніж гарний кадр з нашим зображенням та задоволеність покупця?”, — співзасновник Arley Sign Ольга Горностай-Демцю.

Процес роботи

Ми співпрацюємо з талановитими ілюстраторами, художниками, дизайнерами та майстрами тату. Вони малюють для нас ескізи, а ми перетворюємо ці зображення в модний тимчасовий аксесуар. Іноді ми просимо намалювати щось конкретне, іноді самі художники пропонують свої роботи: ми завжди відкриті для цікавих та класних ідей — нам подобається така спільна творчість!

Мода + тату

Ми намагаємося йти в ногу зі світовими трендами моди. У найближчому майбутньому маємо плани розширити флористичну тематику (листочки, квіточки) і випустити серію реалістичних чорних татуювань для тих, хто ‘хоче, але боїться болі’ — для цього ми збираємо всі відгуки та побажання наших клієнтів, щоб потім кожен міг знайти для себе підходящий варіант.

Клієнтки Arley Sign – модні, стильні та яскраві дівчата, які люблять прикраси, красиві речі та увагу. Мода, подорожі, Instagram, вечірки та фотографії на пляжі – це ключові інтереси більшості нашої улюбленої аудиторії. Але для нас так само приємно бачити наші прикраси на тілах успішних бізнес-леді – серйозних, зайнятих та стильних. Наш бренд не обмежується ні віковими рамками, ні галуззю діяльності наших покупців. Прикраси полюбляють всі, головне тут – відчуття стилю.

Все, що потрібно знати про тимчасові татуювання Arley Sign

Тату тримаються на тілі від 5 до 7 днів – в залежності від місця нанесення та типу шкіри. Вони не бояться води та мила, але бояться масел, жирних кремів та спиртових лосьйонів – тим, чим їх видаляють.

Розроблений склад без токсичних компонентів захищає від почервоніння та подразнень власниць чутливої шкіри. Тимчасові татуювання дозволяють не прив’язуватися до одного зображення і змінюватися в залежності від сезону, настрою та захоплень їхніх власниць.

Про плани

У наших найближчих планах – відкриття веб-сайту, розширення команди та літнього асортименту татуювань, пошук талантів і нових дизайнерів. Також маємо намір бути представленими в кожному великому місті країни.

Однією з головних подій цього сезону для нас є запуск крутої колаборації. Незабаром буде оголошений наш проект з українським художником, чиї роботи відомі по всьому світу. Ми дуже пишаємося і надзвичайно чекаємо запуску цієї нової та перспективної фази розвитку нашого бренду.

Джерело – beautified